Lesznowola, Nowa Iwiczna, Mleczarska
mieszkanie na wynajem

API-MW-143223

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w Nowej Iwicznej ul. Mleczarska w pełni umeblowane i wyposażone z dużym balkonem za 1900zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki. Położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2021 ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
76,00 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Lesznowola, Nowa Iwiczna, Mleczarska

Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży
mieszkanie na wynajem

API-MW-141985

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 45m2 z oddzielną kuchnią w Józefosławiu z balkonem za 2400 PLN. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, 2 pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Kuchnia widna, oddzielna w pełni wyposażona- kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
53,33 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży

Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, Franciszkańska
mieszkanie na wynajem

ACE-MW-130613

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w budynku o ciekawej  architekturze. ( projekt w 2007 r. dostał wyróżnienie SARP). Szklane tafle którymi wyłożona jest elewacja budynku nadają mu lekkości konstrukcji przy zaledwie 5 kondygnacjach.  Przy tym doskonale wtapia się niską ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
89,29 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, Franciszkańska

Warszawa, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

ASK-MW-74571

Apartament o powierzchni 100m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy. Winda. Wysokość pomieszczeń 3,80m. Kamienica zamknięta, miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt strzeżony i monitorowany. Salon 31m2, sypialnia 23m2, kuchnia z jadalnią 18m2, łazienka ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,00 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Ochota, Rakowiec
mieszkanie na wynajem

ACE-MW-74258

Mieszkanie typu studio na Ochocie znajdujące się na ostatnim 8 piętrze budynku. Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone (meble, pełna zabudowa kuchenna, szafy, pralka), posiada 10 metrowy balkon. Miejsce garażowe w cenie. Wynajem minimum na 1 rok. Cena najmu ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
8
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,11 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Rakowiec

Warszawa, Żoliborz, Żoliborz Oficerski
mieszkanie na wynajem

ACE-MW-30948

Apartament 134 m2 o wysokim standardzie, położony na żoliborskim strzeżonym osiedlu. Bardzo dobrze skomunikowany, 5 min. pieszo stacja metro Marymont, przystanek autobusowy, tramwajowy. Polecam!

Powierzchnia
135,00 m2
Piętro
5
Pokoje
135 pokoi
Cena za m2
40,74 zł
cena 5 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Żoliborz Oficerski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem