nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Młynarska

Piaseczno, Centrum, Młynarska
mieszkanie na wynajem

API-MW-144488

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle LECH  ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską . Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym osiedlu LECH w Piasecznie. Super lokalizacja: blisko komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,60 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Młynarska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota

Warszawa, Śródmieście, Złota
mieszkanie na wynajem

AOH-MW-144486

 Mieszkanie do wynajmu, Warszawa, Śródmieście, 38,5m2, 2 pok., usytuowane na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku, wybudowanym w roku 1967.   Nieruchomość zlokalizowana w centrum Warszawy, w pobliżu Złotych Tarasów, Varso, Dworca Centralnego, PKiN, czy obydwu linii metra. ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
90,91 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Adama Pługa
mieszkanie na wynajem

AOH-MW-144462

 Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932.  W okolicy przeważa zabudowa przedwojenna. Jest pełna infrastruktura i łatwy dostęp do różnych ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
62,50 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Adama Pługa

Piaseczno (gw), Julianów, Julianowska
mieszkanie na wynajem

API-MW-144449

Do wynajęcia przytulne, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone Piaseczno- Julianów ul. Julianowska, 47m2, położone na zamkniętym osiedlu z 1 miejscem postojowym za 2700zł. 2 pokoje 47m2- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
57,45 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Piaseczno (gw), Julianów, Julianowska

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
mieszkanie na wynajem

APG-MW-144446

Mieszkanie jednopokojowe z wnęką sypialną. Wyposażone w meble i sprzęt AGD. Cena 2600 zł plus czynsz administracyjny ( 600 zł ) oraz media zgodnie ze zużyciem. Kaucja jednomiesięczna.

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,30 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne

Warszawa, Ochota, Rakowiec, Sulmierzycka
mieszkanie na wynajem

APG-MW-144445

Czynsz najmu 2600 zł plus opłata administracyjna ( ogrzewanie, śmieci, woda ) oraz energia elektryczna i gaz zgodnie ze zużyciem. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. 

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,42 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Rakowiec, Sulmierzycka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem