nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Skorosze, Tomcia Palucha

Warszawa, Ursus, Skorosze, Tomcia Palucha
mieszkanie na sprzedaż

AOH-MS-144494

Oferuję do sprzedaży jasne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na ul. Tomcia Palucha.  Budynek z 2001r. czysty i zadbany. Mieszkanie składa się z salonu 29,9m2, kuchni 13,7m; dwóch sypialni 17m i 10,9m), dwóch łazienek i przedpokoju. Mieszkanie wykończone materiałami ...

Powierzchnia
90,40 m2
Cena za m2
18 086,28 zł
cena 1 635 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarczyn, Centrum

Tarczyn, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144493

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 53,86m2 z dużym balkonem, w pełni wykończone do zamieszkania,  Tarczyn za 735000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Składa się z salonu z aneksem kuchennym-21,15m2, dwóch sypialni-8,25m2, ...

Powierzchnia
53,86 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 646,49 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarczyn, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży

Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144492

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 32m2 położone Piaseczno-Józefosław ul. Dzikiej Róży za 439000zł. Lokal składa się z salonu 19,5m2, oddzielnej, widnej kuchni 4,9m2, łazienki 3,6m2 oraz przedpokoju 3,8m2. Z salonu wyjście na taras 9m2. W ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 936,51 zł
cena 439 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno, Centrum, Nad Perełką

Piaseczno, Centrum, Nad Perełką
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144490

Do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe 39,28m2 centrum Piaseczna ul. Nad Perełką, parter, osiedle strzeżone, zamknięte za 520000zł.  Mieszkanie położone na cichym, przestronnym osiedlu w centrum Piaseczna ul. Nad Perełką. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, ...

Powierzchnia
39,28 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 238,29 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno, Centrum, Nad Perełką
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-144489

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 651,71 zł
cena 649 000

Warszawa, Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144481

Mieszkanie po generalnym remoncie ,36,8 m2, 2 pokojowe na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata .  Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek kuchennych , zmywarka, lodówka, płyta i piekarnik gazowy.  Przedpokój ...

Powierzchnia
36,80 m2
Cena za m2
18 940,22 zł
cena 697 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem