Warszawa, Ochota, Rakowiec, Adolfa Pawińskiego
mieszkanie na sprzedaż

ACE-MS-144404

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  56,4 m2,usytuowane na drugim  piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny, pokoje dobrze doświetlone: salon 18,10m2( 5,25x3,44) kuchnia 7,30m2(1,853,43),dwie ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 716,31 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Rakowiec, Adolfa Pawińskiego

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144394

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², 2 pokoje ,  położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie Najważniejsze atuty Mieszkanie 3-stronne – ekspozycja na południe, wschód i zachód, dużo światła przez ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 545,45 zł
cena 1 130 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe
mieszkanie na sprzedaż

ASK-MS-144387

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,65 m2, mieszcący się w kamienicy z 1957 r., nieopodal  Placu Trzech Krzyży, przy ulicy Brackiej.  - 1 pokój  ok.25 m2  - kucnia z oknem  - łazienka razem z WC i wanną Dodatkowo   - balkon  - piwnica Funkcjonalny ...

Powierzchnia
39,65 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
19 293,82 zł
cena 765 000

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ACE-MS-144386

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie  w rejonie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.  Lokal o powierzchni 49m2, usytuowany jest na 3 piętrze 6-ścio piętrowego budynku wzniesionego w technologii mieszanej(żelbet i cegła) w 1966r. Rozkład pomieszczeń funkcjonalny, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24 489,80 zł
cena 1 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Praga-Południe, Os. Ostrobramska, Łukowska
mieszkanie na sprzedaż

ASK-MS-144377

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, położone przy ulicy Łukowskiej, wśród zieleni. Funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na Gocławku w zielonej częśći Pragi Południe. Idealne dla rodziny lub jako inwestycję pod wynajem, dzięki 3 niezależnym pokojom i ...

Powierzchnia
64,10 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 731,67 zł
cena 752 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Os. Ostrobramska, Łukowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny

Warszawa, Mokotów, Stegny
mieszkanie na sprzedaż

ACE-MS-144321

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, położone na IV piętrze bloku bez windy na spokojnym osiedlu  mokotowskim - Stegny Północ. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień, ...

Powierzchnia
53,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 163,84 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem