Piaseczno (gw), Piaseczno, Puławska
lokal na wynajem

API-LW-144258

Do wynajęcia lokal biurowy 3 pokoje oraz część wspólna czyli pokój socjalny z kuchnią, 2 toalety damska, męska oraz korytarz w bliskiej odległości od Auchan Piaseczno za 3850zł. Lokal położony jest na 1 piętrze w wolnostojącym budynku biurowo-usługowym. 3 pokoje ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
1
Cena za m2
71,96 zł
cena 3 850
lokal na wynajem - Piaseczno (gw), Piaseczno, Puławska

Piaseczno, Centrum
lokal na wynajem

API-LW-144240

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 103,7m2 w centrum Piaseczna za 50zł\m2 netto. Powierzchnia biurowo- usługowa w samym centrum Piaseczna. Blisko do ul. Puławskiej i komunikacji miejskiej. Budynek wybudowany w 2010r z windą. Ochrona, kamery zewnętrzne, wejście ...

Powierzchnia
103,70 m2
Piętro
2
Cena za m2
50,00 zł
cena 5 185
lokal na wynajem - Piaseczno, Centrum

Piaseczno, Centrum, Raszyńska
lokal na wynajem

API-LW-144218

Lokal użytkowy 240m2 na 1 piętrze w wolnostojącym budynku z miejscami postojowymi w Piasecznie ul. Raszyńska za 9000zł netto. Lokal położony jest w budynku wolnostojącym położonym na 700m2 działce. Oferowana powierzchnia znajduje się na 1 piętrze. Obecnie składa ...

Powierzchnia
240,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
37,50 zł
cena 9 000
lokal na wynajem - Piaseczno, Centrum, Raszyńska

Warszawa, Mokotów, Sielce
lokal na wynajem

ACE-LW-144124

Do wynajęcia na Dolnym Mokotowie  pomieszczenia biurowo- magazynowe o powierzchni 38 lub 52 m2.  Lokale są położone na poziomie parter. Podana cena 78 zł/m2 netto. W budynku posiadamy również inne metraże lokali biurowo-usługowych , od powierzchni 23 m do 121 m2.  

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
78,89 zł
cena 2 998
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sielce

Warszawa, Ursynów, Natolin
lokal na wynajem

ACE-LW-144073

Dom narożny  w zabudowie szeregowej na działce 218m2, wybudowany w technologii tradycyjnej w 1994r Budynek składa się z czterech kondygnacji o powierzchni całkowitej 295m2. Poziom pierwszy: Garaż na dwa samochody, kotłownia, pomieszczenie rekreacyjne, magazynek. Poziom ...

Powierzchnia
295,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
218 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
37,29 zł
cena 11 000
lokal na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa
lokal na wynajem

ASK-LW-144061

Do wynajęcia lokal użytkowy na Saskiej Kępie    Lokal w przyziemiu szeregowego segmentu mieszkalnego z 4 pomieszczeniami użytkowymi, przedsionkiem, holem, zapleczem socjalnym, toaletą, 2 wejścia.  Lokal do remontu i adaptacji. Możliwość rozliczenia części poniesionych ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
74,63 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem