Tarczyn (gw), Przypki
działka na sprzedaż

API-GS-144464

Działka w Przypkach gmina Tarczyn z prawomocnym pozwoleniem na budowę 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Powierzchnia działki: 5637m2  PUM :2250m2 średnia powierzchnia lokalu: 75m2 30 lokali mieszkalnych  w układzie ...

Powierzchnia
5 637,00 m2
Cena za m2
372,54 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Przypki

Leoncin, Nowe Polesie
działka na sprzedaż

ACE-GS-144461

Otulina Kampinoskiego Parku Narodowego, gmina Leoncin. Do sprzedaży duża działka 3000 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania, na części muszą pozostać tereny zielone, na części oznaczenie R. R - tereny rolnicze i zieleni naturalnej z dopuszczeniem realizacji ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
66,67 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Leoncin, Nowe Polesie

Piaseczno (gw), Głosków, Karmazynowa
działka na sprzedaż

API-GS-144460

Do sprzedaży działka budowlana pod dom wolnostojący lub 2 połówki bliźniaka, 1312m2 z dobrym dojazdem, wszystkie media. Cena 740 000 zł. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA Nr 462/XIX/2012)(obszar 7MNU), działka przeznaczona pod ...

Powierzchnia
1 312,00 m2
Cena za m2
564,02 zł
cena 740 000
działka na sprzedaż - Piaseczno (gw), Głosków, Karmazynowa

Puszcza Mariańska, Waleriany
działka na sprzedaż

ACE-GS-144452

7 km od Żyrardowa, Bolimowski Park Krajobrazowy. Do sprzedaży grunt w bardzo korzystnej cenie. Działka  o powierzchni 1305 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29 na 46,5 m. Objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia ...

Powierzchnia
1 305,00 m2
Cena za m2
134,10 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Waleriany

Otwock, Soplicowo
działka na sprzedaż

ACE-GS-144451

Soplicowo - część miasta Otwocka, położona w jego południowej części. Dawniej kolonia urzędnicza założona jako miasto-ogród  z porozrzucanymi wśród otwockich sosen okazałymi modernistycznymi willami, dawnymi sanatoriami i pensjonatami.  Polecam https://otwock.pl/szlak-miast-ogrodow-od-soplicowa-do-srodborowa   Do ...

Powierzchnia
4 593,00 m2
Cena za m2
206,84 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Otwock, Soplicowo

Pasym (gw), Grzegrzółki
działka na sprzedaż

ACE-GS-144448

Działka rolna o powierzchni 37700 m2, usytuowana blisko Pasymia w miejscowości Grzegrzółki. Teren nie zagospodarowany, porośnięty trawą , drzewami liściastymi i iglastymi. Dojazd do posesji drogą gruntową. Najbliższe zabudowania znajdują się w odległości 250-300 metrów. ...

Powierzchnia
37 700,00 m2
Cena za m2
10,61 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Pasym (gw), Grzegrzółki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem