Janki, Poniatowskiego
dom na sprzedaż

AOH-DS-144393

Oferuję do kupna 1/2 bliźniaka w zielonym i cichym rejonie Janek. Wokół same nowe domy. Dom o pow. 160m na działce 450m2 Wszystkie media miejskie łącznie z kanalizacją Planowany termin oddania III kw.2026. Pełna własność z wydzieloną KW i udziałem w drodze prywatnej. ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 118,75 zł
cena 1 459 000
dom na sprzedaż - Janki, Poniatowskiego

Piaseczno (gw), Józefosław
dom na sprzedaż

API-DS-144362

Oferujemy do sprzedaży dom o klasycznej architekturze z 2015 r, powierzchni użytkowej 280m2 pow.całkowita 320m2, położny na rozległej jak na Józefosław , pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1708 m2.  Na działce znajduje się osobno budynek garażowy dwustanowiskowy ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 708 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 875,00 zł
cena 3 800 000
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław

Kobyłka, Grabicz
dom na sprzedaż

ACE-DS-144320

Tel.799-209-700.  Okazja.Do  sprzedaży  kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie  czynny  obiekt  DOM  WESELNY kompletnie  gotowy z  pełnym  zapleczem  gastronomicznym  i  hotelowym. W  skład  obiektu  wchodzą: Dwie  klimatyzowane wielkie  sale  ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 000 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
2 495,00 zł
cena 4 990 000
dom na sprzedaż - Kobyłka, Grabicz

Góra Kalwaria (gw), Wojciechowice
dom na sprzedaż

API-DS-144173

Wojciechowice, Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym 2 kondygnacyjnym o całkowitej powierzchni ok. 380m2, z ładnymi drzewami, ogrodzona. Budynek składa się z tzw. przyziemia o wysokości pomieszczeń ok. 3,50m i powierzchni ok. 190m2 (w projekcie ...

Powierzchnia
380,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 611 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 1 900 000
dom na sprzedaż - Góra Kalwaria (gw), Wojciechowice

Stromiec
dom na sprzedaż

API-DS-144168

Dom z lat 80tych.  przebudowany w 1988 r. Ostatni remont 2000 rok.  Remont dachu, hydrauliki i elektryki, wymian okien, remont kuchni, łazienek. Dom wybudowany metoda tradycyjną z cegły. Ocieplony styropianem. Otynkowany. Dm obecnie częściowo zamieszkały przez właścicieli ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 100 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Stromiec

Piaseczno, Zalesinek
dom na sprzedaż

API-DS-144160

PIASECZNO ZALESINEK NA SPRZEDAŻ PARTEROWY DOM NA DUŻEJ ŁADNEJ DZIAŁCE Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY, DZIAŁKĘ MOŻNA PODZIELIĆ. Świetna lokalizacja, przy cichej i spokojnej ulicy z dobrym dostępem do wszelkich ośrodków użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, placówki ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 611 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 750,00 zł
cena 2 350 000
dom na sprzedaż - Piaseczno, Zalesinek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem