Glinojeck
działka na sprzedaż

ASK-GS-141923

                             Do sprzedaży działka budowlana na płn od Warszawy Dogodna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca łatwy dojazd z/do Warszawy - trasą S7 ok. 40 km, gm. Glinojeck, pow. ciechanowski. Media en. el. i wodociąg dostępne w drodze, gaz i kanalizacja ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
115,00 zł
cena 207 000
działka na sprzedaż - Glinojeck

Glinojeck (gw), Sadek
działka na sprzedaż

ASK-GS-141912

Do sprzedaży działka budowlana doskonale położona w gm. Glinojeck, pow. ciechanowski, szybki dojazd z/do Warszawy trasą S7 Warszawa-Gdańsk ok. 40 km. - do zamieszkania  - na wakacje i weekendy - lokata - inwestycja   Obowiązujący MPZP przewiduje budownictwo ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Glinojeck (gw), Sadek

Warszawa, Śródmieście
lokal na wynajem

ASK-LW-141908

Na wynajem lokal 93 m2, przy głównej ruchliwej ulicy w Śródmieściu. Lokal jest dwupoziomowy, z dużą witryną, wysoki i przestronny, po generalnym remoncie. Składa się z dołu 75 m2/duże otwarte pomieszczenie i małe pomieszczenie gospodarcze/, góry 18 m2/ dwa pomieszczenia, ...

Powierzchnia
93,00 m2
Cena za m2
133,33 zł
cena 12 400
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Białołęka, Aleksandrów
lokal na wynajem

ACE-LW-141652

Do wynajęcia powierzchnia   biurowa, II p. 210 m2, kilka pomieszczeń (90m2 +30m2 + 90 m2), łazienki, kuchnia, gres, ogrzewanie centralne gazowe, Winda towarowa, lokal  może  być przeznaczony np. na sklep internetowy. Klimatyzacja z funkcją grzania, cena 30 zł/m2 + ...

Powierzchnia
210,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
30,00 zł
cena 6 300
lokal na wynajem - Warszawa, Białołęka, Aleksandrów

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów
działka na sprzedaż

ACE-GS-141396

Grunt dla dewelopera - do zakupu przeznaczonych kilka działek. Działka o powierzchni 2849 m2 zlokalizowana w Wilanowie w okolicach ul. Hlonda i Świętej Urszuli Ledóchowskiej.  Przeznaczona pod budowę rezydencji (wykluczenie zabudowy szeregowej i bliźniaczej),  wolnostojących  ...

Powierzchnia
2 849,00 m2
Cena za m2
1 849,77 zł
cena 5 270 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów

Radziejowice, Krze Duże
działka na sprzedaż

AOH-GS-141201

Polecamy na sprzedaż: działkę budowlaną w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice 2.575 m kw. w cenie 99 zł za metr. Działka atrakcyjnie zlokalizowana ok. 400 metrów od drogi krajowej nr 8 (E-67), blisko stacji benzynowej i zajazdu. Obszerna, ładnie położona, w sąsiedztwie ...

Powierzchnia
2 575,00 m2
Cena za m2
99,03 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Radziejowice, Krze Duże
Kryteria wyszukiwania

rozumiem