Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa
lokal na wynajem

ASK-LW-144061

Do wynajęcia lokal użytkowy na Saskiej Kępie    Lokal w przyziemiu szeregowego segmentu mieszkalnego z 4 pomieszczeniami użytkowymi, przedsionkiem, holem, zapleczem socjalnym, toaletą, 2 wejścia.  Lokal do remontu i adaptacji. Możliwość rozliczenia części poniesionych ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
74,63 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa

Warszawa, Wola, Mirów
mieszkanie na wynajem

ACE-MW-144043

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym pokoju - taras - recepcja 24h - centrum spa oraz klub fitness Dodatkowo czynsz administracyjny ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
122,37 zł
cena 4 650
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mirów

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
lokal na wynajem

ACE-LW-144038

Powierzchnia biurowa na wynajem przy stacji metra Dworzec Gdański. Lokal można podzielić na 2 biura - o powierzchni 73,1 m2 + taras 38,4 m2 oraz 65,7m2 + balkon 1,6 m2. Cena lokalu do zakupu 4 100 000. Powierzchnia 142,5 m2 z tarasem 38,4 m2 oraz balkonem 1,6 m2. ...

Powierzchnia
142,50 m2
Piętro
22
Cena za m2
94,74 zł
cena 13 500
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne

Piaseczno, Centrum, Staszica
mieszkanie na wynajem

API-MW-144031

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w Piasecznie na ul. Staszica za 1900 PLN umeblowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku miejsca postojowe na terenie zamkniętym osiedle strzeżone z 2002 roku. Bardzo przyjemne 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym w Piasecznie ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,52 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Staszica

Pruszków, Malichy
lokal na wynajem

ACE-LW-144029

Reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy przy Alejach Jerozolimskich w Pruszkowie. Lokal położony na parterze budynku biurowego z dużym parkingiem di dyspozycji. Rozkład powierzchni: - 210 m2 powierzchnia open space, przedzielona szklanymi ściankami - gabinet 30 ...

Powierzchnia
270,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,85 zł
cena 14 000
lokal na wynajem - Pruszków, Malichy

Grodzisk Mazowiecki (gw), Władków, Polarna
działka na sprzedaż

AOH-GS-144016

Oferuję do sprzedaży, działkę budowlaną w bliskiej okolicy Grodziska Maz. Świetnie rozwijający się rejon, a jednocześnie spokój, cisza, piękne lasy i tereny rekreacyjne. Do Grodziska ok. 3 km. Działka płaska, nie ogrodzona, położona przy drodze asfaltowej. Media ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
280,00 zł
cena 1 148 000
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Władków, Polarna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem