Zielonka, Centrum
lokal na wynajem

ACE-LW-144360

Do wynajmu magazyn na parterze w Zielonce, przy głównej ulicy Wyszyńskiego.   Wysokość lokalu 3,70 m.  Parter: magazyn – pow. 123 m2 + pokój - pow. 9 m2 + łazienka – razem 137 m2 po 35,- zł/m2 netto powierzchnia wspólna 12,8 m2 po18,- zł/m2 – ogółem czynsz miesięczny 5710 ...

Powierzchnia
137,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,68 zł
cena 5 710
lokal na wynajem - Zielonka, Centrum

Lesznowola, Mroków, Szkolna
działka na sprzedaż

API-GS-144358

Oferujemy do sprzedaży teren  o powierzchni 4900m2 pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną i usługową w MPZP 3MnU. - przeznaczenie podstawowe mieszkaniowo-jednorodzinne - przeznaczenie dopuszczalne ; obiekty usług publicznych, ochrony zdrowia, oświaty, handlu i usług - ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
475,00 zł
cena 2 327 500
działka na sprzedaż - Lesznowola, Mroków, Szkolna

Pniewy, Jeziora
działka na sprzedaż

API-GS-144333

 Działka budowlana 2383m2 , prostokąt, ogrodzona  z trzech stron  Media, prąd ,gaz w ulicy 100m od działki , woda własna ( trzeba wykopać studnie). Działka sąsiaduję z domami  jednorodzinnymi. W pobliżu las, przystanek PKS, szkoła , sklepy. Działka jest na terenie ...

Powierzchnia
2 383,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 238 300
działka na sprzedaż - Pniewy, Jeziora

Świercze, Świerkowo
działka na sprzedaż

ACE-GS-144329

Gmina Świercze, miejscowość Świerkowo. Do sprzedaży grunt o powierzchni 2,32 hektara, położony 650 m od drogi asfaltowej.  W ewidencji gruntów wyszczególniono: 1. grunty rolne 2700 m2 2. pastwiska PSIV 1100 m2 3. Pastwiska PSV 1 0500 m2 4. Lasy 7500 m2 + 600 m2 5. ...

Powierzchnia
23 200,00 m2
Cena za m2
6,47 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Świercze, Świerkowo

Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki, Jowisza
działka na sprzedaż

AOH-GS-144327

Oferuję do sprzedaży zgrabną działkę budowlaną o pow. 1500m zlokalizowaną ok 3 km od Grodziska Mazowieckiego. Piękne położenie! Zgrabna, płaska,  ogrodzona działka w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. W okolicy dużo terenów zielonych, las, stadnina koni. Blisko ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki, Jowisza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny

Warszawa, Mokotów, Stegny
mieszkanie na sprzedaż

ACE-MS-144321

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, położone na IV piętrze bloku bez windy na spokojnym osiedlu  mokotowskim - Stegny Północ. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień, ...

Powierzchnia
53,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 163,84 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem