Piaseczno (gw), Robercin
działka na sprzedaż

API-GS-143760

DUŻA DZIAŁKA DLA INWESTORA. ROBERCIN DZIAŁKA USŁUGOWO-PRODUKCYJNA PO UZYSKANIU WARUNKÓW ZABUDOWY, AKTUALNIE BRAK MPZP. Duża działka zlokalizowana w sąsiedztwie trasy S7 przy której zamontowane są ekrany dźwiękochłonne. Działka posiada dostęp do drogi publicznej ...

Powierzchnia
8 410,00 m2
Cena za m2
360,00 zł
cena 3 027 600
działka na sprzedaż - Piaseczno (gw), Robercin

Tarczyn (gw), Prace Duże
działka na sprzedaż

API-GS-143526

NOWA NIŻSZA CENA!!!, PRACE DUŻE, DZIAŁKA BUDOWLANA W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ, WODA I PRĄD PRZY DZIAŁCE, DOJAZD ASFALTEM I OK. 100M DROGA GRUNTOWA. Działka w kształcie trapezu z dość szerokim frontem położona przy ul. Orłowskiego w Pracach Dużych. Media: ...

Powierzchnia
3 290,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 493 500
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Prace Duże

Piaseczno (gw), Głosków
dom na sprzedaż

API-DS-140758

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość -siedlisko 30 km od centrum Warszawy, 6 km. od Piaseczna, 400m do przystanku autobusowego 727 jadącego do metra Wilanowska, położone w otulinie Parku Krajobrazowego Lasów Chojnowskich  w miejscowości Głosków gmina Piaseczno ...

Powierzchnia
380,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
46 677 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
17 394,74 zł
cena 6 610 000
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Głosków

Lesznowola, Mroków, Aleja Krakowska
lokal na wynajem

API-LW-140530

Do wynajęcia  piętro domu w budynku mieszkaniowo-usługowym. Nie ma problemu z parkowaniem  i jest możliwość parkowania  z drugiej strony budynku na zamkniętym terenie. Piętro o powierzchni 220m2 ; 5-6pokoi , dwa po 50m2 , 3 po 20m2, 1 pokój 12m2, duża kuchnia,  łazienka ...

Powierzchnia
220,00 m2
Piętro
1
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
40,91 zł
cena 9 000
lokal na wynajem - Lesznowola, Mroków, Aleja Krakowska

Pniewy, Przęsławice
działka na sprzedaż

API-GS-93733

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania jako teren rolno- lesny.

Powierzchnia
14 715,00 m2
Cena za m2
22,00 zł
cena 323 730
działka na sprzedaż - Pniewy, Przęsławice
29