Leoncin, Secyminek
działka na sprzedaż

API-GS-144265

Jedna z kilku działek z podziału większego gruntu, położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie  Kampinowskiego Parku w jednym z najczystszych, jeżeli chodzi o powietrze  miejsc  w okolicach Warszawy. Działka nie jest ...

Powierzchnia
7 428,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 742 800
działka na sprzedaż - Leoncin, Secyminek

Leoncin, Secyminek
działka na sprzedaż

API-GS-144264

Powierzchnia
3 569,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 356 900
działka na sprzedaż - Leoncin, Secyminek

Prażmów, Kamionka, Spacerowa
działka na sprzedaż

API-GS-144227

Powierzchnia
973,00 m2
Cena za m2
160,33 zł
cena 156 000
działka na sprzedaż - Prażmów, Kamionka, Spacerowa

Leoncin, Secyminek, Bez Nazwy
działka na sprzedaż

API-GS-144216

Jedna z kilku działek położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Parku Kampinowskiego. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. W tej miejscowości nie ma planu. Można wystąpić o warunki zabudowy. Działka  ...

Powierzchnia
3 615,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 361 500
działka na sprzedaż - Leoncin, Secyminek, Bez Nazwy

Leoncin, Secyminek, Bez Nazwy
działka na sprzedaż

API-GS-144215

Powierzchnia
5 394,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 539 400
działka na sprzedaż - Leoncin, Secyminek, Bez Nazwy

Stromiec
dom na sprzedaż

API-DS-144168

Dom z lat 80tych.  przebudowany w 1988 r. Ostatni remont 2000 rok.  Remont dachu, hydrauliki i elektryki, wymian okien, remont kuchni, łazienek. Dom wybudowany metoda tradycyjną z cegły. Ocieplony styropianem. Otynkowany. Dm obecnie częściowo zamieszkały przez właścicieli ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 100 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Stromiec
29