Tarczyn (gw), Suchostruga
dom na sprzedaż

API-DS-144468

Do sprzedania gospodarstwo, nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi budynkiem garażowo-gospodarczym na terenie o powierzchni 1,7h . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania  o symbolu MN/MR.  Budynek mieszkalny parterowy z lat 70tych . Przebudowywany. ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
17 000 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Tarczyn (gw), Suchostruga

Tarczyn (gw), Przypki
działka na sprzedaż

API-GS-144464

Działka w Przypkach gmina Tarczyn z prawomocnym pozwoleniem na budowę 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Powierzchnia działki: 5637m2  PUM :2250m2 średnia powierzchnia lokalu: 75m2 30 lokali mieszkalnych  w układzie ...

Powierzchnia
5 637,00 m2
Cena za m2
372,54 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Przypki

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144394

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², 2 pokoje ,  położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie Najważniejsze atuty Mieszkanie 3-stronne – ekspozycja na południe, wschód i zachód, dużo światła przez ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 545,45 zł
cena 1 130 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa

Piaseczno (gw), Józefosław
dom na sprzedaż

API-DS-144362

Oferujemy do sprzedaży dom o klasycznej architekturze z 2015 r, powierzchni użytkowej 280m2 pow.całkowita 320m2, położny na rozległej jak na Józefosław , pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1708 m2.  Na działce znajduje się osobno budynek garażowy dwustanowiskowy ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 708 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 875,00 zł
cena 3 800 000
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław

Lesznowola, Mroków, Szkolna
działka na sprzedaż

API-GS-144358

Oferujemy do sprzedaży teren  o powierzchni 4900m2 pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną i usługową w MPZP 3MnU. - przeznaczenie podstawowe mieszkaniowo-jednorodzinne - przeznaczenie dopuszczalne ; obiekty usług publicznych, ochrony zdrowia, oświaty, handlu i usług - ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
475,00 zł
cena 2 327 500
działka na sprzedaż - Lesznowola, Mroków, Szkolna

Pniewy, Jeziora
działka na sprzedaż

API-GS-144333

 Działka budowlana 2383m2 , prostokąt, ogrodzona  z trzech stron  Media, prąd ,gaz w ulicy 100m od działki , woda własna ( trzeba wykopać studnie). Działka sąsiaduję z domami  jednorodzinnymi. W pobliżu las, przystanek PKS, szkoła , sklepy. Działka jest na terenie ...

Powierzchnia
2 383,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 238 300
działka na sprzedaż - Pniewy, Jeziora
29