nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarczyn, Centrum

Tarczyn, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144493

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 53,86m2 z dużym balkonem, w pełni wykończone do zamieszkania,  Tarczyn za 735000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Składa się z salonu z aneksem kuchennym-21,15m2, dwóch sypialni-8,25m2, ...

Powierzchnia
53,86 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 646,49 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarczyn, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży

Piaseczno (gw), Józefosław, Dzikiej Róży
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144492

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 32m2 położone Piaseczno-Józefosław ul. Dzikiej Róży za 439000zł. Lokal składa się z salonu 19,5m2, oddzielnej, widnej kuchni 4,9m2, łazienki 3,6m2 oraz przedpokoju 3,8m2. Z salonu wyjście na taras 9m2. W ...

Powierzchnia
31,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 936,51 zł
cena 439 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Poniatowskiego

Piaseczno, Centrum, Poniatowskiego
mieszkanie na wynajem

API-MW-144491

2 pokoje Piaseczno ul. Poniatowskiego, umeblowane, garaż blisko dworca PKP za 2000zł. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w dobrym punkcie Piaseczna. Blisko do dworca oraz wielu autobusów. Blisko ładnych terenów zielonych czyli rekreacyjnej części Zalesia Dolnego- ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
51,28 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Poniatowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno, Centrum, Nad Perełką

Piaseczno, Centrum, Nad Perełką
mieszkanie na sprzedaż

API-MS-144490

Do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe 39,28m2 centrum Piaseczna ul. Nad Perełką, parter, osiedle strzeżone, zamknięte za 520000zł.  Mieszkanie położone na cichym, przestronnym osiedlu w centrum Piaseczna ul. Nad Perełką. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, ...

Powierzchnia
39,28 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 238,29 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Piaseczno, Centrum, Nad Perełką
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-144489

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 651,71 zł
cena 649 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Młynarska

Piaseczno, Centrum, Młynarska
mieszkanie na wynajem

API-MW-144488

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle LECH  ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską . Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym osiedlu LECH w Piasecznie. Super lokalizacja: blisko komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,60 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Piaseczno, Centrum, Młynarska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem