Piaseczno (gw), Bąkówka
działka na sprzedaż

API-GS-144479

AKCES nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 2644m2 położoną w miejscowości Bąkówka. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy. W MPZP działka oznaczona symbolem 2MN: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza oraz usługi nieuciążliwe w obrębie ...

Powierzchnia
2 644,00 m2
Cena za m2
453,86 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Piaseczno (gw), Bąkówka

Warszawa, Białołęka, Brzeziny
lokal na wynajem

ACE-LW-144478

Wynajmę powierzchnię magazynową (sklep internetowy) 360 m2 , pierwsze piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Wysokość 2,80 m, klimatyzacja. Nie ma problemu z parkowaniem samochodów. Cena 7920 + VAT + media (liczniki). Dodatkowo na drugim piętrze ...

Powierzchnia
360,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
22,00 zł
cena 7 920
lokal na wynajem - Warszawa, Białołęka, Brzeziny

Warszawa, Praga-Południe, Olszynka Grochowska
dom na sprzedaż

ACE-DS-144477

Przedstawiam Państwu dom przeznaczony do remontu lub do rozbudowy, zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Olszynki Grochowskiej. dom typu bliźniak wybudowany na działce o powierzchni 389m2  wymiary działki 24 X 16 m rok budowy 1976, wybudowany z cegły, dach ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
389 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Olszynka Grochowska

Tarczyn (gw), Suchostruga
działka na sprzedaż

API-GS-144475

Do sprzedania gospodarstwo, nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi budynkiem garażowo-gospodarczym na terenie o powierzchni 1,7h . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania  o symbolu MN/MR.  Budynek mieszkalny parterowy z lat 70tych . Przebudowywany. ...

Powierzchnia
17 000,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 850 000
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Suchostruga

Warszawa, Śródmieście, Wola
lokal na wynajem

ACE-LW-144473

Lokal 30 m² | Jana Pawła II 45A | Biuro – Usługi KLUCZOWE INFORMACJE: Powierzchnia: 30 m² (wysokość 2,80 m). Lokalizacja: al. Jana Pawła II 45A (Wola/Śródmieście), 1. piętro. Cena: 3000 PLN + opłaty (czynsz/prąd ok. 850 PLN). Najem: min. 12 miesięcy. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
93,33 zł
cena 2 800
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Wola

Piaseczno, Chyliczki, Przesmyckiego
działka na sprzedaż

API-GS-144470

 Piaseczno ul Przesmyckiego do sprzedaży działka 553 m2.  Wymiary od ulicy ok22m na 26m. Media woda ,elektryczność , gaz, kanalizacja w ulicy. Brak MPZP.  Można wystąpić o warunki zabudowy.  Blisko przystanek autobusowy. 

Powierzchnia
553,00 m2
Cena za m2
2 169,98 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Piaseczno, Chyliczki, Przesmyckiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem